Yatak Odası Modelleri ve Fiyatları 2014, 2013 Yatak Odası Modelleri ve Fiyatları

Yatak Odası Modelleri ve Fiyatları 2014, 2013 Yatak Odası Modelleri ve Fiyatları
Yatak odası dekorasyonu konusunda yeni sezonda yeni tasarımlar alıcıları bekliyor. Farklı dolap kapakları, işlemeli mobilya kenarları, farklı kenarlıklara sahip yataklar ve sınırsız renk seçeneğine sahip yatak odası mobilyaları oldukça ilgi görüyor.

Yatak odası mobilya takımlarında en çok tercih edilen renkler; siyah, kırmızı ve beyaz oluyor bunların yanında ahşap desenli yatak odası mobilyaları da yeni sezonda bolca göreceğimiz modeller arasında.

Daha çok yeni sezon yatak odası takımlarında alçak yataklar dikkati çekiyor. Yuvarlak yataklar her ne kadar bu sezon modellerinde de bulunsa kullanışlı olmayışından dolayı ve çok yer kaplaması nedeniyle fazla tercih edilmiyor. Yere tamamen sıfır yatakların yanısıra ayaklı ve altı açık modeller de şık modeller arasında. Dolaplarda sıkça ayna kullanılmış özellikle de yuvarlak aynalar mobilyalara daha modern bir hava katmış. Eski hantal yatak odası takımları görüyoruz ki bu sezonda tamamen tarih oluyor. Daha kullanışlı daha zarif modellerle yatak odanızı süslemeniz artık mümkün.

Yatak odası mobilya fiyatları 2000 lira ile 5000 lira arasında değişiyor. Fiyat belirlemede en önemli faktör parça sayısı ve kullanılan malzeme kalitesi oluyor. Deri modeller fiyatlarda başı çekiyor ardından da ahşap modeller geliyor. Bu yılın favori yatak odası mobilya takımı ahşap olacak gibi görünüyor.

2013 yatak oda 2013 yatak odası 2013 yatak 2014 yatak odası 2014 yatak yatak odası takımları yatak odası yatak-odası-dekorasyonu

Osmanlı tarzı alaturka yatak odası mobilyaları geçen yıla oranla bu yıl daha az tercih ediliyor. Osmanlı tarzı yerine bu yıl daha modern çizgilere sahip ve farklı tasarımları olan yatak odası takımları başı çekiyor. Siz de her zevke ve ihtiyaca uygun yatak odası mobilyalarından oluşan ve en şık modelleri seçtiğim modellere bakarak fikir edinebilirsiniz.

  • yatak odas modelleri ve fiyatlar
  • yatak odası modelleri ve fiyatları
  • 2014 yatak odası modelleri
  • 2013 yatak odası modelleri ve fiyatları
  • yatak odası takımları modelleri ve fiyatları

No comments yet... Be the first to leave a reply!

Leave a Comment

 

— required *

— required *