Köşe Koltuk Takımı Modelleri ve Fiyatları 2013-2014

Köşe Koltuk Takımı Modelleri ve Fiyatları 2013-2014
Azalan yaşam alanıyla birlikte artık inşa edilen evlerde giderek küçülüyor ve daha kullanışlı daha az yer kaplayan mobilya ihtiyacı da bu duruma paralel olarak artıyor. Özellikle küçük odalarda hem daha az yer kaplayan hem de daha çok oturma alanı sunan köşe takımları oldukça ilgi görüyor. Köşe takımının en büyük avantajı şüphesiz ki az yer kaplamasıdır fakat bunun yanında diğer oturma grupları gibi yatak olabilme, sandık imkanı sağlama gibi avantajları da mevcut.

Eğer küçük bir odanızda köşe takımını kullanmak istiyorsanız açık renklerden yana oldukça şanslısınız çünkü bu yıl mobilyalarda daha çok beyazlar, griler, tabalar ve çokça da toprak renkleri kullanılmış. Küçük alanları daha ferah göstermenin bir numaralı kuralı da şüphesiz ki açık renk mobilyalarla döşemektir.

Köşe takımlarında yeni sezonda deri yine bolca kullanılmış ve derinin asilliği kalitesi kendini mobilyada en iyi haliyle göstermiş. Mutfaklarınızda da kullanabileceğiniz ve mutfak için tasarlanmış köşe takımları da mevcut. Mutfak köşe takımları da oldukça kullanışlı. Ayrıca mutfağınızda da daha derli-toplu bir görüntü sağlarken sandalyelerden daha rahat bir oturma kalitesi sağlıyor. Tıpkı odalarınızda olduğu gibi mutfaklarınızda da deri köşe takımları kullanabilirsiniz.

Geniş salonlarınızda da daha uzun ve daha geniş köşe takımları kullanarak salonunuza daha modern ve kullanışlı bir hava verebilirsiniz. Köşe takımları 1000 lira ile 5000 lira arasında değişiyor. Son moda köşe takımlarını görmek isterseniz aşağıda sizler için seçilen ve en beğenilen köşe takımlarına bakabilirsiniz.

2013 Köşe Koltuk Takımı 2014 Köşe Koltuk Takımı Köşe Koltuk Takım Köşe Koltuk Takımı 2013 Köşe Koltuk Takımı Köşe Koltuk Takımları

  • köşe takımı modelleri ve fiyatları
  • 2014 koltuk modelleri
  • köşe koltuk modelleri ve fiyatları
  • koltuk takımı modelleri ve fiyatları
  • koltuk modelleri ve fiyatları
  • mutfak köşe takımı modelleri ve fiyatları

No comments yet... Be the first to leave a reply!

Leave a Comment

 

— required *

— required *