Avize Modelleri ve Fiyatları 2013-2014

Avize Modelleri ve Fiyatları 2013, Avize Modelleri ve Fiyatları 2014
Evin ve odanın havasını, tarzını belirleyen ve ilk izlenimi oluşturan en önemli dekorasyon araçlarından olan avizelerdir.

Avize seçerken dikkat edilmesi gereken en önemli husus avizenin tarzıdır. Avizeler modern tarzda, klasik tarzda, büyük, küçük, çok renkli, az renkli olarak sınıflandırılabilir. Bunlar arasından evinize en uygununu seçerken mobilyalarınızın tarzına uygun olmasına evinizin ruhunu yansıtmasına dikkat ederseniz en doğru seçimi yapmış olacaksınız. Örneğin modern çizgilere sahip bir şekilde dekore edilmiş bir odada bol taşlı ve fazla klasik bir avize şık durmayacaktır. Avizeniz ilk girişte kişilerin dikkatini çekecek olan eşyadır. Bu yüzden her odada aynı avizeyi kullanmak çok da şık bir görüntü vermeyecektir.

Avizeler de tıpkı mobilyalar gibi kullanım alanına göre seçilmelidir. Yatak odanız, koridorunuz, salonunuz, mutfağınız, çocuk odanız her biri farklı tarzlara ve kullanım alanlarına sahip olduğu için her birine de ayrı ayrı ve aynı özenle avize seçmekte fayda var.

Avize seçiminde tek etken tarz değildir. Avize dekoratif bir araç olmasının yanında aydınlatma aracı da olduğu için en iyi kalitede hangi avize aydınlatma sağlar ona da dikkat etmeniz gerekir. Örneğin salonunuzda tek avize kullanacaksanız büyük avizeleri tercih edebilirsiniz fakat iki veya üç adet kullanmanız gerekiyorsa çok büyük avizelerden kaçınmanızda fayda var.

Mutfak avizeleri seçilirken de dikkat edilmesi gereken daha çok kullanışlı olmasıdır. Üçlü veya dörtlü avizeleri tercih etmek sizin mutfakta çalışmanızı kolaylaştıracaktır. Hatta her bir parçası dilediğiniz yere çevirilebilen avizeler mutfakta daha çok işinizi görecektir.

Yatak odası avizeleri daha flu ışık veren avizelerden seçilebilir. Yine yatak odanızın havasına uygun tarzda ve renkte bir avize seçebilirsiniz.

Koridorlarınızda ise daha sade ve tekli tasarımları tercih etmekte fayda var. Avize fiyatları 20 lira ile 10000 lira arasında değişiyor.

Şimdi dilerseniz sizler için seçtiğim ve en modern çizgileri taşıyan avize modellerine göz atarak fikir edinebilirsiniz.

2013 Avize Modelleri 2013 Avize Modelleri 2014 Avize Modelleri Avize Modelleri 2013 Avize Modelleri 2014 Avize Modelleri

  • avize modelleri ve fiyatları
  • avize modelleri ve fiyatlar
  • avize modelleri 2013
  • 2013 avize modelleri
  • avizeler 2013
  • avize fiyatlar
  • 2013 avize fiyatları
  • avize modelleri
  • 2014 avize modelleri
  • avizeler ve fiyatları

No comments yet... Be the first to leave a reply!

Leave a Comment

 

— required *

— required *