Arif Arslan Kimdir, Arif Arslan Hayatı

Arif Arslan Kimdir, Arif Arslan Hayatı

Donanımlı, islam alimi, samimi, dürüst, korkusuz, akıllı, kültürlü, bilgili, tecrübeli, sözünü sakınmayan sıfatlarıyla tanımlanmış, fakat bu sıfatların çoğunu hak etmeyen bir ticaret adamı.

vah ki sözlüğün haline vah, insan bu kadar mı islam’dan, kendi kültüründen uzak olur da islam alimi olarak tanıtımı yapılan kişilerin gerçek yüzünü göremeyecek kadar kör olur! hangi semtlerde yetişip hangi tür eğitimlerden geçiyorsunuz da kültürünüzden bu kadar uzak hale geliyorsunuz!

efendim, bu kişiyi ilk defa dün öğlen tv8′de gördüm, daha önceden de görmüşümdür belki ama ilk defa dün dikkatimi çekti.

karşısındaki tesettürlü bir bayan ile tesettür konusunda tartışıyor, cübbe, sarık, çarşaf için “islam’da böyle birşey yok” gibisinden birşeyler söylüyordu.

bakınız, herkes çarşaf cübbe giysin demiyorum isteyen istediğini giyer, ama bunu uygulamamak başkadır, inkar etmek başkadır.

içki içerseniz dinden çıkmazsınız mesela, ama “içki içmek haram değildir” derseniz dinden çıkarsınız, mantık budur. bu hususlarda dikkatli olmak lazım.

bu adam ünlü bir hoca’yı ve yanında takılan açık hanımları savunacağım diye resmen yanındaki kadınla tartışmaya girdi ve bu açık makyajlı kadınların “islam, tefsir” alimi olduğunu iddia etti ve ayrıca islam dışı birçok beyanatta bulundu.

asıl bomba ise şimdi geliyor.

ben programın hepsini seyretmemiş, dışarı çıkmıştım. meğerse daha sonra o ünlü hoca da programa bağlanmış ve o tesettürlü hanımla tartışmış. az önce ekşi sözlük gündemine de düşen videoyu görünce öğrendim.

peki bizim o pek derin islam alimi arif arslan’ın bombası nedir?

tesettürlü kadına çağdışı imasında bulunan, birçok konuda lafı gerici olduğuna getiren bu adam, canlı yayına bağlanan hoca’nın bu hanıma “sen de arif hoca’nın gözlerine bakıyorsun, bu yaptığın yanlış değil mi” gibisinden bir soru sorması üzerine hemen 180 derece döner ve kuran’dan ayet de göstererek “evet bir kadın yabancı bir erkeğin gözlerine bakamaz” gibisinden laflar söylemeye başlar.

yani 10 dakika öncesine kadar açık saçık makyajlı olmanın dine son derece uygun olduğu gibisinden laflar söylüyorsun, sonra bir anda çark ederek tesettürlü bir hanımın bir erkekle göz teması kurmasının haram olduğunu söyleyecek noktaya geliyorsun.

işte dünyevi menfaat arzusu böyle birşeydir.

lütfen bu ve bu gibi ticaret insanları konusunda uyanık olunuz.

ekleme: sen zaten “din adamı” sıfatının hakkını vermek istesen cuma günü hem de cuma namazı saatinde üç-beş kuruş menfaat elde edeceğim diye cami’ye gitmek yerine açık saçık kadınların sunduğu bir programa çıkmazdın. (program cuma günü cuma namazı saatlerinde yayındaydı)

dipnot: islami kurallara göre cuma günü cuma namazı saatinde bir erkeğin cami’ye gitmeyerek çalışması durumunda o saatte kazandığı para haramdır.

Kaynak: eksisozluk.com/show.asp?t=arif+arslan

arif arslan allah’ın isimlerinin sırları, arif arslan kimdir, arif arslan şahmeran duası, arif arslan dua ile ruhsal tedavi, arif arslan kitapları, arif arslan dua ile gelen şifa, arif arslan esma ül hüsna, arıf arslan hoca, arif arslan mehdi, arif arslan vikipedi, arif arslan kısmet duaları

  • Arif Arslan
  • arif arslan kimdir
  • arif arslan şahmeran duası
  • arif arslan hoca kimdir
  • arif aslan
  • dr arif arslan kimdir
  • arif aslan hoca
  • recep arif gabralı i ö o hocarırı rbenri resım çekimiş
  • arif aslan kimdir
  • arif arslan vikipedi

No comments yet... Be the first to leave a reply!

Leave a Comment

 

— required *

— required *