2013 İlkbahar Gelin Saçları, 2013 Gelin Saçı Modelleri

2013 İlkbahar Gelin Saçları, 2013 Gelin Saçı Modelleri

2013 ilkbahar gelin saçları ile yeni sezona yepyeni saç modelleri ile girin!

Düğün hazırlıkları içerisinde olan gelin adayları için bu trendler yaz aylarının vazgeçilmezleri arasına girecek türden. Yaz sezonunun yavaş yavaş gelmesiyle birlikte saç modelleri de bayanların ilgisini çok fazla şekilde çekmeye başladı. Düğünlerin hareketlilik kazanması, gelinlik seçimleri, düğün mekanları, detaylar, ayrıntılar derken saç modelinizi göz ardı etmeyin. İlkbahar gelin saç modelleri ile yaz aylarının trend kesimlerine göz atın.

Trend Gelin Saçı Modelleri

Gelin saçlarına kısaca göz attığımız zaman farklı tasarımları görmekte tabii ki mümkün oluyor. Topuz gelin saçları 2013‘ün en çok tercih edilen modelleri olarak yer alırken, farklı tasarımları da görebilirsiniz. Son zamanlarda sıkça kullanılmaya başlayan saç modeli ise retro topuzlar oluyor. Retro topuz saç modelleri ile makyajınızı bastırabilir daha sade bir görünüm elde edebilirsiniz.

At Kuyruğu Gelin Saç Modelleri

Yine topuz ve retro örneklerinde olduğu gibi karşımıza çıkan diğer bir detay ise at kuyruğu gelin saçları oluyor. 2013′ün ilkbahar at kuyruğu gelin saç modelleri uzun boylu hanımlar tarafında tercih ediliyor. Ayrıca uzun boylu olmanın yanı sıra sarı renge hakim olan bayanlar için ise ayrı bir güzellik katıyor.

Prenses Topuz Gelin Saçlarını Unutmadık!

Klasik bir düğün yapmayı düşünüyorsunuz ve fazla abartıdanda uzak durmak sizin her zaman ilk tercihiniz ise prenses topuz gelin saç modellerini tercih etmek sizler için oldukça ideal ve uygundur.

Gelin Saçı Aksesuarları 2013

Duvak kullanmak istemeyen hanımlar için ise küçük önerilerimiz elbette olacaktır. Gelin duvaklarını sevmiyorum ve kullanmakta istemiyorum diyen bayanlar için önerimiz mutlaka saç akseuarları kullanmalarıdır. Çünkü gelinliğiniz ile birlikte mükemmel bir uyum gösterecek olan aksesuarları kullanmak sizler için oldukça fazla önem taşımaktadır.

İlkbahar 2013 gelin saçlarına kısaca göz atalım;

Gelin Saçı Modelleri

Gelin Saçı Modelleri

2013 Gelin Saçı Gelin Saç Modelleri 2013 Gelin Saç Modelleri Gelin Saçı Modelleri yeni Gelin Saç Modelleri

  • gelin saç modelleri
  • gelin basi 2013
  • gelin sac modelleri 2013
  • dügün sac modelleri
  • gelin saçları
  • gelin saçı modelleri
  • nisan sac modelleri
  • düğün saç modelleri 2013
  • 2013 gelin saç modelleri
  • GELIN SAC DUZUMLERI

No comments yet... Be the first to leave a reply!

Leave a Comment

 

— required *

— required *